Dofinansowania

Jesteś zainteresowany dofinansowaniem na sprzęt rehabilitacyjny?

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie i przejść przez szereg procesów biurokratycznych. Uważamy, że środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) powinny być dostępne dla wszystkich potrzebujących, a samo uzyskanie dofinansowania często sprawia im problemy. Dlatego wychodzimy temu problemowi na przekór i pomagamy w pokonywaniu wszystkich barier, które często stoją na drodze do zakupu niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego.

Pomożemy Ci zrealizować wniosek o dofinansowanie z PFRON

Pokonaj z nami wszystkie bariery

N

Dofinansowanie na zakup łóżka rehabilitacyjnego

Łóżka rehabilitacyjne są niezbędne przy opiece długoterminowej pacjenta. Nie tylko podnosi komfort życia, ale i pomaga przy codziennej opiece nad chorym. Przekłada się to na polepszenie jakości opieki osób, które zajmują się pacjentem. Łóżka rehabilitacyjne umożliwiają ustawienie najwygodniejszej pozycji do spania, leżenia, siedzenia czy jedzenia. W naszej ofercie znajduje się wiele solidnych i niezawodnych modeli, które są bezpieczne i gwarantują komfort w użytkowaniu zarówno pacjentom, jak i opiekunom. Dofinansowanie na zakup łóżka przysługuje osobom, które posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

N

Dofinansowanie na likwidację barier

Osoby niepełnosprawne często mierzą się z różnymi barierami w codziennym życiu. My pomagamy te bariery zlikwidować. Z naszym sprzętem skutecznie rozprawisz się z wszelkimi barierami architektonicznymi. Nasza oferta obejmuje produkty, które pomogą Ci w codziennych czynnościach i sprawnym funkcjonowaniu. Posiadamy szeroką gamę produktów, takich jak schodołazy kroczące i gąsienicowe, wózki toaletowo-prysznicowe, wyposażenie łazienek, podjazdy i rampy dla osób poruszających się na wózkach. Dofinansowanie na zakup sprzętu do likwidacji barier przysługuje osobom, które posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

N

Dofinansowanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego

Sprzęt rehabilitacyjny jest niezbędny przy powrocie chorego do zdrowia. Obejmuje szereg specjalistycznych akcesoriów i urządzeń, które wspomagają proces leczenia. Nasza oferta obejmuje szereg niezbędnych produktów do rehabilitacji w domu. Dofinansowanie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego przysługuje osobom, które posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Pomoc w doborze łóżka.

Zaufaj naszym specjalistom, którzy pomogą w wyborze sprzętu.

l

Adres kontaktowy

VISAMED ul. Kredytowa 2 m. 58

00-062 Warszawa

Wysyłka sprzętu

Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Dostawa i odbiór sprzętu przez naszych kierowców

Kontakt

+48 508 808 686 pn-pt 8:00 - 21:00