O firmie

Hurtownia Łóżek rehabilitacyjnych i elektrycznych

Data powstania naszej firmy to 2014 rok, czyli na rynku jesteśmy już od ponad 5 lat. Nasza siedziba znajduje się w Serocku ul Szaniawskiego 46 05-140  . Jesteśmy rodzinnym biznesem wciąż staramy się rozwijać aby spełniać wszystkie oczekiwania naszych Klientów detalicznych i hurtowych. Posiadamy szeroką ofertę specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego jak łóka stoliki materace przeciwodleżynowe jak i medycznego, w tym wiele dodatkowych akcesoriów, które ułatwiają życie w urazach czy chorobach. Oferujemy Państwu zarówno sprzedaż komercyjną oraz refundację narodowego funduszu zdrowia, możliwości wypożyczenia cięższego sprzętu jak i produkty, które można otrzymać za darmo dzięki podpisanej umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza wyspecjalizowana kadra jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Chętnie tłumaczymy do czego używać konkretnego sprzętu, jakie przynosi to efekty i doradzamy jak uzyskać dofinansowanie z NFZ, PEFRONu czy MOPSu. Kierujemy się przede wszystkim Państwa potrzebami i zależy nam, aby nie czuli się Państwo oszukani i mieli pewność, że wychodzą od nas usatysfakcjonowani. Priorytetem są też ceny, zdajemy sobie sprawę z wysokości rent czy emerytur, dlatego towar który oferujemy jest w dobrych cenach i utrzymuje jakość na jak najwyższym poziomie.

Jesteśmy podmiotem świadczącym kompleksowe usługi branży medycznej rehabilitacyjnej. Powstaliśmy w celu zapewnienia potrzeb obszaru rehabilitacji i fizjoterapii oraz osób niepełnosprawnych. Nasza firma dostarcza profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny tylko sprawdzonych producentów. W ofercie posiadamy sprawdzony sprzęt topowych producentów.

Między innymi oferujemy:

  • łóżka rehabilitacyjne
  • wózki inwalidzkie
  • chodziki
  • balkoniki
  • stoliki przyłóżkowe
  • materace piankowe
  • materace przeciwodleżynowe
  • kule

Prowadzimy sprzedaż oraz wypożyczalnie sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Łóżko rehabilitacyjne przydaje się zarówno w szpitalach i domach opieki, jak i w domach prywatnych. Jest ono szczególnie ważne, jeśli chcemy zatrzymać chorą osobę blisko siebie. Dzięki elektrycznemu sterowaniu takie łóżko umożliwia ułożenie chorej osoby w dowolnej pozycji bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Ponadto zmniejsza ryzyko odleżyn, zapewnia wygodę w zmienianiu pozycji i zapewnia bezpieczeństwo dzięki bocznym barierkom.  Kontakt +48 508 808 686

Pomoc w doborze łóżka.

Zaufaj naszym specjalistom, którzy pomogą w wyborze sprzętu.

l

Adres kontaktowy

VISAMED ul. Kredytowa 2 m. 58

00-062 Warszawa

Wysyłka sprzętu

Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Dostawa i odbiór sprzętu przez naszych kierowców

Kontakt

+48 508 808 686 pn-pt 8:00 - 21:00