Zaopatrzenie DPS

Zaopatrzenie Domów Pomocy Społecznych

Dla domów pomocy społecznej każdy dodatkowy wydatek jest uciążliwy. Spoczywają bowiem na nich liczne obowiązki opiekuńcze wobec swoich podopiecznych. Jednym z nich jest dbanie o komfort życia pacjentów i zaopatrzenie DPS w odpowiedni sprzęt i asortyment, który pomaga pacjentom w codziennym życiu i podnosi jego komfort.

Jesteśmy hurtownią z bogatym asortymentem, zaopatrujemy domy pomocy społecznej oraz ośrodki zdrowia. Nasza oferta obejmuje łóżka rehabilitacyjne, zestawy łóżek ze stolikami, kompleksowe zestawy pacjentów oraz zaopatrzenie ich pokojów. Oferujemy hurtowe ilości oraz niskie ceny, dostosowane do możliwości danego ośrodka. Nasze produkty cechuje dobra jakość i łatwość w użytkowaniu.

Profesjonalność i odpowiedniej jakości sprzęt przekłada się na jakość działań pielęgnacyjnych, opiekuńczych oraz aktywizacji ruchowej i terapeutycznej pacjentów. Odpowiedni asortyment i pomoce są wygodnym i przede wszystkim bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które są przewlekle chore i ich opiekunów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. KONTAKT+48 574 856 172

Pomoc w doborze łóżka.

Zaufaj naszym specjalistom, którzy pomogą w wyborze sprzętu.

Lokalizacja

VISAMED ul. Karola Szajnochy 8
01-637 Warszawa

Kontakt

+48 780 088 008 8:00 - 21:00