Zaopatrzenie domów seniora i DPS

Zaopatrzenie Domów Seniora i Domów Pomocy Społecznych

Dla domów pomocy społecznej oraz seniora każdy dodatkowy wydatek jest uciążliwy. Spoczywają bowiem na nich liczne obowiązki opiekuńcze wobec swoich podopiecznych. Jednym z nich jest dbanie o komfort życia pacjentów i zaopatrzenie w odpowiedni sprzęt i asortyment, który pomaga pacjentom w codziennym życiu i podnosi jego komfort.

Jesteśmy hurtownią z bogatym asortymentem, zaopatrujemy domy pomocy społecznej, domy seniora oraz ośrodki zdrowia. Nasza oferta obejmuje łóżka rehabilitacyjne, zestawy łóżek ze stolikami, kompleksowe zestawy pacjentów oraz zaopatrzenie ich pokojów. Oferujemy hurtowe ilości oraz niskie ceny, dostosowane do możliwości danego ośrodka. Nasze produkty cechuje dobra jakość i łatwość w użytkowaniu.

Profesjonalność i odpowiedniej jakości sprzęt przekłada się na jakość działań pielęgnacyjnych, opiekuńczych oraz aktywizacji ruchowej i terapeutycznej pacjentów. Odpowiedni asortyment i pomoce są wygodnym i przede wszystkim bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które są przewlekle chore i ich opiekunów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. KONTAKT+48 509 828 519

Pomoc w doborze łóżka.

Zaufaj naszym specjalistom, którzy pomogą w wyborze sprzętu.

l

Lokalizacja

VISAMED ul. Kredytowa 2 m. 58

00-062 Warszawa

Wynajem i odbiór sprzętu

Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mejlowy

E-mail